Antikorozinis centras

Visus automobilių savininkus, kurie rūpinasi savo automobiliais, kviečiame į Automedika autoservisą, kur mes apsaugosime Jūsų transporto priemones nuo rūdijimo. Antikorozinio padengimo paslauga padės ilgiau išsaugoti automobilio estetinį vaizdą ir puikų techninį stovį. Automobilis ne tik ilgiau patikimai tarnaus, bet ir išsaugos didesnę pardavimo kainą. Visa lengvojo automobilio antikorozinio padengimo procedūra užima tik apie 2-3 valandas, todėl apsilankymas servise neprailgs.

KROWN antikorozine danga T40 Rust Protection išpurškiamos šios automobilio dalys:

  • automobilio kėbulas bei visos jo vidinės ertmės;
  • slenksčiai, durys, sparnai, bagažinės galinis dangtis;
  • variklio skyrius ir priekinis gaubtas;
  • dugnas ir transmisija;
  • durų mechanizmai, langų keltuvai, spynelės, kuro bako dangtelis, stiklų valytuvai ir veidrodėlių mechanizmai;
  • visi pasiekiami elektros instaliacijos laidai, rodikliai, kontaktiniai sujungimai, akumuliatoriaus kontaktai, apšvietimo sistemos elementai;
  •  priemone padengiamos ir guminės detalės: „sailenblokai“ (guminės pavarų įvorės) ir kitos guminės dalys.

PROCESAS: 

 

 Pirmas žingsnis. Kėbulo, arkų ir dugno plovimas nuo purvo ir druskos.

 Pirmiausiai automobilis kruopščiai nuplaunamas, naudojant purvo tirpiklius ir KROWN šampūną Premium Wash. Plaunama ne tik kėbulo išorė, bet ir automobilio dugnas, ratų arkos, taip pat po variklio dangčiu esantis plotas – būtent šiose vietose nuolatos kaupiasi purvas. Automobilis pakeliamas keltuvu ir kruopščiai nuplaunamas jo dugnas. Tam, kad būtų nuplautos visos net ir siauriausios kertelės, mūsų specialistai naudoja aukšto slėgio vandens išpurškimo sistemą bei įvarius antgalius. Taipogi antrame plovimo etape panaudojama speciali KROWN druskų šalinimo priemonė Salt Eliminator, kuri greitai tirpdo druskas ir visas kitas kenksmingas medžiagas esančias ant automobilio dugno. Padengus šia priemone, automobilio dugnas yra palaikomas apie dešimt minučių cheminei reakcijai, kurios metu yra tirpdomos ir pašalinamos druskos. Plaunant dugną, didžiausias dėmesys skiriamas įvairiems išlenkimams, įdubimams bei kuro bakui. 

 

Antras žingsnis. Automobilio dugno padengimas "T40 Rust Protection" antikorozine danga.

Nuplovus automobilį, pirma yra padengiamas automobilio dugnas. Reikalui esant, gali būti nuimtos dugno apsauginės dalys, kurios gali trukdyti padengti tam tikrus paslėptus plotus. KROWN T40 Rust Protection antikorozinė danga yra išpurškiama aukšto slėgio dėka, naudojant specialias pompas ir pistoletus. Taip padengiamas yra dugnas ir jo ertmės, slenksčiai, arkos bei važiuoklės smulkiausios dalys. Alyvos pagrindu sukurta priemonė yra riebi, labai skvarbi ir puikiai sukimba su metaliniu paviršiumi, dėl to yra purškiama ant drėgno paviršiaus. Tokią technologiją kanadiečiai tobulino 30 metų. Priemonė pilnumoje išstumia drėgmę iš metalo siūlių, todėl pakliuvusi ant drėgno paviršiaus, ji tampa daug efektingesnė. Visi paviršiai pasidengia plonu permatomo sluoksnio preparatu, kuris nedžiūsta, neskilinėja ir nebijo mechaniško susidėvėjimo. Su laiku preparatas susigeria į metalo ir rūdžių struktūrą ir pavirsta hidrofobine plėvele.

 

Trečias žingsnis. Vidinių ertmių padengimas.

Antikorozine danga padengiamos rūdims jautrios automobilio kėbulo dalys: priekinis ir galinis automobilio gaubtas, slenksčiai, statramsčiai, priekinės bei galinės automobilio durelės, jų vidinės ertmės, durelių rėmai, priekiniai ir galiniai sparnai, sparnų vidus. Padengimas taikomas ant vidinių paviršių, siekiant suteikti kuo didesnį atsparumą koroziją provokuojantiems veiksniams. Naudojant aukšto slėgio purkštukus, vidinėse ertmėse paskleidžiama dulksna, kuri pasiekia net ir sunkiai prieinamas vietas. Prireikus gali būti išimami galiniai žibintai arba gręžiamos 6 milimetrų diametro skylutės, dėl durų ar galinių sparnų vidinių ertmių padengimo. Tokiu būdu užtikrinama, kad visos automobilio detalės nuo korozijos apsaugomos tinkamai. 

 

Ketvirtas žingsnis. Variklio skyriaus padengimas.

KROWN T40 Rust Protection priemone padengiamos spynelės, durų mechanizmai, langų keltuvai, veidrodėlių mechanizmai, stiklų valytuvai bei išpurškiamas visas variklio skyrius: akumuliatoriaus gnybtai, elektros instaliacijos laidai ir jungtys, pertvara skirianti variklį ir saloną, apšvietimo sistemos elementai, vidiniai posparniai, priekiniai lanžeronai. KROWN produktai ne tik apsaugo kėbulą ir kitas svarbias transporto priemonės struktūrines dalis, bet ir suteikia apsaugą visai elektros instaliacijai automobilyje. KROWN gaminiai neleidžia elektros jungtims oksiduotis ar rūdyti – taip prailgėja automobilio ilgaamžiškumas ir išvengiama brangaus elektros sistemos remonto. KROWN rūdžių kontrolė – saugesnis ir patikimesnis automobilis!

 

Penktas žingsnis. Automobilio užbaigiamieji darbai.

Galiausiai KROWN specialistai antikorozine priemone nupurškia problemiškas dekoratyvines metalines detales, įvairias suvirinimo siūles bei kitas matomas rūdžių jau pažeistas sritis. Po to, kai automobilis yra pilnai padengtas KROWN priemone, jis vėl yra plaunamas. Šį kartą plaunami tik kėbulo paviršiai, plovimo metu juos padengiant greito poveikio automobilių vašku Fast Wax, atšviežinančiu automobilio spalvą, suteikiančiu blizgesį, bei sukuriančiu tvirtą apsauginį sluoksnį.

Atlikus visus šiuo etapus, Jūsų automobilis bus paruoštas saugiam ir kokybiškam važiavimui!

 

KAINORAŠTIS:

 Turite klausimų?

Informacija telefonu:  +370 315 566 20

Read 5325 times Last modified on Friday, 09 June 2017 07:47